Допомога постраждалим
Ворог може зруйнувати наші домівки, але ніколи не подолає нашої спраги до свободи. Разом ми переживемо ці трагічні часи і відновимо нашу країну.
Наш медичний фронт
Лікарі роблять усе можливе і неможливе, щоб врятувати життя постраждалих людей.
Наше завдання – забезпечити медичні станії та лікарні всіма необхідними засобами.
Ваша допомога важлива
Якщо ви відчуваєте в собі сили і хочете допомогти -
приєднуйтесь до волонтерського руху!
Запрошуємо всіх небайдужих.
Предыдущая
Следующая

Що відбувається в Україні

Предыдущая
Следующая

24 лютого 2022 року почалося повномасштабне вторгнення російських військ в Україну. Російська Федерація активізувала війська біля українського кордону в Білорусі та Росії. Використовуючи відверту брехню, порушуючи міжнародні норми, російська армія знищує мирне населення та інфраструктуру нашої держави Україна. Російські війська використовують крилаті ракети, снаряди, некеровані бомби. Вони щодня вбивають мирних людей, дітей, жінок. Багато українських міст окуповані та зруйновані. Насильство над жінками та дітьми. Тисячі вбитих мирних жителів. Відвертий геноцид на окупованих територіях. Ворог свідомо вчиняє військові злочини проти мирного населення. Росія застосовує заборонену Женевською конвенцією зброю.
Путін розгорнув війну проти народу України. Все, чого хоче Росія, — це позбавити нашу країну незалежності і перетворити Україну на рабський придаток Росії.
Росіяни хочуть знищити нашу багатовікову історію. Привласнити собі здобутки і культуру величної Київської Русі. Тому мета кожного українця – протистояти та допомагати нашим захисникам знищувати російських окупантів. Спільними зусиллями разом з військовими, волонтерами та благодійниками ми повинні відстояти свободу та незалежність нашої держави.

Чому важливо допомагати Україні?

 Україна – щит Європи від агресії Росії. Мирна, демократична країна з цивілізованим курсом розвитку. Зараз захищає демократичні цінності, і від результатів цієї боротьби залежить майбутнє всього цивілізованого світу.
Наслідки війни можуть бути катастрофічними для економіки та безпеки багатьох сусідніх країн.

Зіткнувшись з українським спротивом, російська влада перевела в режим готовності ядерну зброю. Росіяни погрожують атакувати ГЕС та АЕС України. Вони обстрілюють сховища пального. Екологічні наслідки таких дій будуть катастрофічними. Разом з військовою і екологічною, світ може зіткнутись ще й з соціальною кризою.

Вже зараз, за офіційними даними, кількість українських біженців перевищила 4 мільйони.Загроза дефіциту продовольства, адже українське зерно, олії, та інші сільськогосподарські продукти є важливою та неодмінною складовою закупівель у ряді країн світу. Це реальна загроза гуманітарної катастрофи, яку не легко вирішити.

ПРО НАС

Історія створення фонду Ю24.

Моє ім’я Кислухо Євгеній. Я постійно, все життя мешкав в Чернігові. Працював в компанії в сфері будівельних матеріалів. Виробництво натяжних стель.
В результаті воєнної агресії Росії на Україну і безпосередньо на наше місто Чернігів, я опинився як і мільйони українців у складних умовах життя.
Разом з моєю комндою ми віришили створити благодійну організацію, Благодійний Фонд Ю24, U24 Foundation Україна.
Наша місія – допомогти людям та армії України захистити державу, захистити  наших дітей від агресора Російської Федерації, та разом будувати незалежне та успішне майбутнє.
Ми узгоджуємо з нашою армією закупівлі та постачання з потребами військових, щоб вони отримували необхідне обладнання.
Ми допомагаємо сім’ям українців, які були змушені покинути свої домівки та переїхати до безпечних міст нашої чудової країни.
Ми підтримуємо медичний фронт. Адже від роботи лікарів залежить життя військових та мирних жителів України. 
Наш благодійний фонд – це всі Ви: благодійники, волонтери, небайдужі громадяни. Разом ми сильні.
Наш благодійний фонд офіційно зареєстрований та діє відповідно до законодавства України.
Ми відкриті для співпраці з міжнародними благодійними організаціями, бізнесом та ЗМІ. Приєднуйтесь до справи, яка наближає нас до нашої спільної ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

Ось так окупанти
розгромили моє підприємствоОсь так окупанти
розгромили моє підприємство
Ось так окупанти
розгромили моє підприємствоОсь так окупанти
розгромили моє підприємствоОсь так окупанти
розгромили моє підприємствоОсь так окупанти
розгромили моє підприємство
Ось так окупанти
розгромили моє підприємство
Предыдущая
Следующая

ДОПОМОГА АРМІЇ УКРАЇНИ

НАШІЙ АРМІЇ, ЯКА ЗАРАЗ ЗАХИЩАЄ НАС, ДУЖЕ ПОТРІБНО

Ноутбуки
планшети

мобільні системи спостереження

Бронежилети та
захисна аммуніція

Шоломи
та каски

Засоби
зв'язку

Безпілотні літальні апарати

2014. Відкрита збройна агресія Росії. Анексія значної частини України. Українська армія не була готова до опору, але спільними зусиллями українців армія України створила диво. Величезна кількість волонтерів зробили все, щоб озброїти та укомплектувати захисників.

24 лютого 2022 року українська армія знову зіткнулася із підступним і нещадним ворогом, який без оголошення війни напав на Україну. Тому наша місія – допомогти забезпечити українських військових усім необхідним для боротьби я російською агресією.

ДОПОМОГА УКРАЇНСЬКИМ БІЖЕНЦЯМ

Предыдущая
Следующая

Окупанти вивезли до Росії 674 тисячі українців, з них понад 131 тисяча – діти. Це факти на 10 квітня 2022 року. Біженців сьогодні вже більш 5 мільонів.
Серед них люди похилого віку, жінки, діти – усі, хто змушений ховатися від жахів війни в різних країнах. Ще сім мільйонів людей переїхали у більш безпечні місця в західні області України. Залишивши позаду жахливі спогади, зруйновані домівки, відчай, порожнечу та жахи війни. Наслідки агресії та геноциду Росії проти України: перелякані діти, вбиті люди в Бучі, Бородянці, вбиті на вокзалі в Краматорську.
На зважаючи на це українці вірять в силу української армії та неминучу перемогу українського народу та України. Вірять, що повернуться до своїх міст та відбудують будинки, почнуть нове, краще життя. Цим людям зараз дуже потрібна допомога: дах над головою, їжа, речі, засоби гігієни, психологічна підтримка. Особливо людям з таких міст: Київ, Гостомель, Краматорськ, Буча, Бородянка, Маріуполь, Харків, Чернігів, Ірпінь, Одеса.
Ми не повинні стояти осторонь. Ми зробимо все, щоб українські біженці, та вимушено переміщені особи комфортно пережили цей трагічний період свого життя. Разом — ми переможемо. Ваша допомога важлива! Долучайтеся та допоможіть. Навіть незначними зусиллями від кожного небайдужого ми зможемо зробити дуже багато людям котрі потребують допомоги.

Сім'ям з постраждалих міст та з окупованих територій сьогодні дуже потрібні:

ЇЖА

ОДЯГ

ЛОГИСТИКА

ЖИТЛО

РОБОТА

Іконка Потрібні засоби для гігієни

ЗАСОБИ ГІГІЄНИ

Допомога лікарям

«Росія знищує лише військові об’єкти України», – стверджує брехлива пропаганда Кремля. Щодня ми бачимо, які об’єкти ворог вважає «військовими»: церкви, театри, будинки мирних мешканців, дитячі садки та школи, лікарні та пологові будинки. Українські медики цілодобово, самовіддано, майже без відпочинку захищають життя та здоров’я людей.  Вони допомагають  народжуватися українцям навіть у підвалах, коли дах трясеться від  снарядів окупантів.
Медики та лікарні в Україні зіткнулися з величезними потребами.
Наш фонд ініціює збір грошової та іншої матеріальної допомоги. Ми збираємо, купуємо та доставляємо транспорт, обладнання, ліки для медиків та лікарень.  Приєднуйтесь до нас, від вашого внеску залежить здоров’я і навіть життя українців.

Предыдущая
Следующая

У ЧОМУ сьогодні потребують наші медики та лікарні

Аптечка для солдата

Протезування для інвалідів

Транспортні засоби

Медичні препарати та ліки

Медичне
обладнання

Психологична
підтримка

Приєднуйтесь до нас! Станьте волонтером!

Предыдущая
Следующая

Ми, українці, не вперше дивуємо світ. У нас є риса, яка дозволяє витримати будь-яке випробування долею – вміння об’єднатися заради спільної мети. Вчорашні блогери, маркетологи, вчителі, робітники, фермери зараз допомагають переселенцям, печуть хліб, плетуть маскувальні сітки, збирають та розвозять допомогу українським військовим. Все це заради перемоги України.
Тепер зрозуміло, що наступ Росії у 2014 році зупинили українські добровольці та військові збройних сил. І це були не лише військові експерти, а й прості люди – не байдужі патріоти України.
Тепер ми стикаємося з ще більшою загрозою від агресії та атак Росії. Знову добровольці стали другою силою в обороні України. Кожна справа важлива. Кожна дія має значення. Будь яка поміч дуже багато значить в теперішній час.
Наш благодійний фонд запрошує Вас приєднатися до лав українських волонтерів і разом наблизити Перемогу України. Чекаємо на ваші звернення!

Запрошуємо небайдужих!

Шановні власники бізнесу!

 Ми переконані, що більшість українців об’єднує одне бажання: перемогти і якомога швидше повернутися до мирного життя та відбудувати Україну.
Українська Армія впевнено наближає українців до цього дня. Дуже важливо допомагати всім.
Нам терміново потрібна ваша допомога, щоб продовжувати забезпечувати життєво важливий захист сім’ям, які змушені залишити свої будинки в Україні.
Пропонуємо об’єднатися представникам бізнесу та допомогти армії, лікарям, біженцям та іншим громадянам, які цього потребують. Важлива будь-яка допомога: лояльні умови співпраці з боку бізнесу; надання виробничих приміщень або продукції; передача в користування транспортних засобів та багато іншого.

Предыдущая
Следующая

Відео про Фонд Ю24

Дбайте про свою політичну свідомість

Наші з вами перемоги

0
Сімей отримали допомогу
0
Підтримали медичних пунктів
0
Відновлених вікон та скла
0
Відновлених покрівель
0
Системи автономного опалення

З радістю приймаємо поштові відравлення:

SWIFT Реквізити

Благодійна Організація «МФБ» ФОНД Ю24″

+38093-764-94-67

Україна

м. Чернігів.

Проспект Миру, 34

14000

 

Одержувач: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «Міжнародний благодійний фонд «ФОНД Ю24»

Ідентифікаційний код: 44814588

Код Банку-одержувача: 325365

Рахунок одержувача:     UA533253650000000260000036260

Призначення платежу: Фонд Ю24

Подробиці за посиланням:

Працюємо і допомогаємо

Допомагаємо бійцям, забезпечуемо засобами зв'язку.
Допомога яка вкрай необхідна, для хлопців на передовій.
J
Допомагаємо постраждалим сім'ям.

Наші результати роботи

Свідоцтва та установчі документи

НАШІ АКТИВНОСТІ

Поповнення через крипто гаманці

Реквізити для допомоги, поповнення по Україні

USDT( network Solana) 39U9CRhVCSRAWTKzmJaFiSXj6j5DznPgYKSeLMnVPakj

ETH Ethereum (network ERC20) 0x2f91f28de3b198a657f3ea6d34cca9b21730f32f

BTC Bitcoin (network Bitcoin)                              16wYvvpyf2b8UcSeCtRzE4qjhvFEQburhi

BNB (network BSC BNB Smart Chain (BEP20)) 0x2f91f28de3b198a657f3ea6d34cca9b21730f32f

 

IBAN        UA859432200100000262053172895

Призначення платежу
ІПН/ЄДРПОУ     12345678910

PAYPAL  Email:    u24foundation@gmail.com

Немає необхідного способу оплати?

НАШІ ПАРТНЕРИ

Прокрутить наверх

Напишіть нам
і ми найближчим часом зв'яжемося з вами

Ваші дані в безпеці!
Ми ніколи їх не передамо третій стороні